در جلسات و مهمانی ها یکی از اولین چیزهایی که جلب توجه می کند دستان فرد می باشد و ناخن ها تاثیر زیادی بر زیبایی دستان دارند. برای یک خانم داشتن ناخن های زیبا و اطلاع از جدیدترین مدل ناخن  در دنیا بسیار مهم است.  ترندهای کاشت ناخن یا جدیدترین مدل ناخن مانند دیگر لاین های زیبایی توسط سلبریتی ها تعیین می شود. در این مطلب به جدیدترین مدل ناخن در سال ۲۰۲۰ می پردازیم.

قبل از هر چیز باید بدانیم که این مدل ها الزاما مناسب زندگی روزمره نیستند و افراد معروف در مناسبت های مختلف از مدل های متنوعی استفاده می کنند. برای مثال ناخن های بلند و پر زرق و برق برای فوتوشوت ها و مراسم ها و مهمانی های خاص کاربرد دارد و در زندگی روزمره از دیزاین های ساده تر استفاده می کنند. اکثر دیزاین ها را می توان بر روی ناخن های کایلی جنر که به عنوان ملکه ناخن شناخته می شود، مشاهده کرد که در ادامه عکس آنها را خواهید دید.

 

آنچه شما در این مقاله می آموزید:

 

استایل ها در جدیدترین مدل ناخن

در سال ۲۰۲۰ استایل و فرم به خصوصی از ناخن ترند نبوده و نمی توان گفت که ناخن های بلند یا کوتاه از محبوبیت بیشتر برخوردار است. انتخاب فرم و قد ناخن امری کاملا سلیقه ای و با توجه به نیاز مشتری می باشد. باید این نکته را در نظر بگیرید که ناخنکار با توجه به تجربه و اطلاعاتی که در مورد ساختمان ناخن دارد می تواند بهترین راهنمای مشتری برای انتخاب فرم و قد مناسب برای ناخن باشد. برای مثال با بررسی ناخن های کایلی جنر می توان دید که در هر بار مراجعه استایل و قد متفاوتی را برای ناخن های خود انتخاب کرده و این انتخاب ها بر اساس مناسبت های مختلف متفاوت بوده است.

 

جدیدترین مدل ناخن در سال ۲۰۲۰

 1. طراحی های مینیمال

در سال ۲۰۲۰ خبری از طراحی های چهره با جزییات زیاد و طرح های شلوغ نبود و بیشتر طرح های مینیمال مورد توجه قرار گرفت. برای اجرای این طرح ها نیاز به مهارت بالایی در زمینه نقاشی ندارید و با دانستن اصول و تکنیک های طراحی، به راحتی قابل اجرا می باشند. کایلی جنر نیز یکی از طرفداران این طراحی می باشد. در زیر نمونه هایی از این طراحی ها را به عنوان جدیدترین مدل ناخن ۲۰۲۰ مشاهده می کنید.

 

طراحی های مینیمال | جدیدترین مدل ناخن | نیل آکادمی

 

 1. آمبره

ناخن های آمبره از محبوب ترین و جدیدترین مدل ناخن در سال ۲۰۲۰ است. در کاشت ناخن و طراحی ناخن می توانید از طرح های آمبره استفاده کنید. آمبره ها با ترکیب دو و یا چند رنگ با استفاده از پودر های کاشت ناخن و یا لاک و لاک ژل به راحتی قابل اجرا می باشد. ترکیب رنگ هلویی با رنگ سفید، شاین و سایر رنگ بسیار چشم نواز و شیک خواهد شد. می توانید از ترکیب رنگ های دیگر مانند مشکی و قرمز نیز استفاده کنید.

 

آمبره | جدیدترین مدل ناخن | نیل آکادمی

 

 1. رنگ های نود

رنگ های نود از محبوب ترین رنگ ها و جدیدترین مدل ناخن ۲۰۲۰ می باشد که ضمن سادگی زیبایی فراوانی به دست ها می بخشد. این رنگ ها به تنهایی بسیار زیبا بوده و برای کارمندان نیز گزینه مناسبی می باشند بعلاوه از این رنگ ها می توانید به عنوان رنگ زمینه برای طراحی نیز استفاده کنید.

 

رنگ های نود | جدیدترین مدل ناخن | نیل آکادمی

 

 1. ترکیب رنگ نود با سفید

ترکیب رنگ نود به عنوان زمینه و استفاده از رنگ سفید برای طراحی های خطی و مینیمال یکی از ترند های ۲۰۲۰ بود که بر روی ناخن های بلند و کوتاه قابل اجرا می باشد و ظاهری بسیار شیک پ درعین حال ساده دارد.

 

ترکیب رنگ نود با سفید | نیل آکادمی

 

 1. انواع فرنچ ناخن

فرنچ ناخن یکی از قدیمی ترین دیزاین های ناخن می باشد که علاوه بر سادگی زیبایی فراوانی دارد. در سال ۲۰۲۰ فرنچ ناخن با استفاده از رنگ سفید و سایر رنگ ها یکی از ترندهای پر طرفدار بود. خیلی از سلبریتی ها مانند کایلی جنر و میلی بابی براون از طرفداران این طرح بودند. برای انجام فرنچ می توانید از چند رنگ مختلف با هارمونی زیبا استفاده کنید.

 

انواع فرنچ | جدیدترین مدل ناخن | نیل آکادمی

 

 1. فرنچ دو خط

استفاده از یک خط نازک همرنگ با سر فرنچ موازی با فرنچ یکی از جذاب ترین و جدیدترین مدل ناخن ۲۰۲۰ است. می توانید برای اجرای خط نازک از رنگ های دیگر و یا لاک های شاین دار نیز استفاده کنید. تنوع ترکیب رنگ های این طراحی یکی از نقاط قوت آن می باشد.

 

فرنچ دوخط | نیل آکادمی

 

 1. طرح بدن حیوانات

کشیدن طرح روی بدن حیوانات بر روی ناخن یکی از خلاقانه ترین طرح های سال ۲۰۲۰ بود که طرفداران زیادی دارد. از این طرح ها می توان به لکه های بدن گاو، پلنگ، زرافه و راه راه های بدن گورخر و … اشاره کرد. می توانید این طراحی را به راحتی و با ساده ترین ابزار طراحی اجرا کنید. استفاده از ترکیب این طراحی ها نیز زیبایی زیاده دارد.

 

طرح بدن حیوانات - مدل جدید ۲۰۲۰ | نیل آکادمی

 

 1. رنگ ها پاستلی

رنگ های پاستلی یکی از محبوب ترین رنگ ها می باشد که طی چند سال اخیر جزو ترندهای ناخن بوده و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. این رنگ ها دارای تنوع زیادی می باشد و از محبوب ترین آنها می توان به صورتی، نعنایی، آبی و زرد اشاره کرد.

 

رنگ های پاستلی | نیل آکادمی

 

 1. پاستلی رنگین کمانی

وقتی که می توان از چند رنگ پاستلی زیبا استفاده کرد چرا به یک رنگ اکتفا کنیم؟ می توانید از ترکیب رنگ های پاستلی در کنار هم استفاده کنید و هر ناخن را به یک رنگ در بیاورید. این ترکیب جذاب همیشه زیباست و طی چند سال اخیر ترند روز دنیا و جدیدترین مدل ناخن بوده است بنابراین از این ترکیب غافل نشوید.

 

پاستلی رنگین کمانی | نیل آکادمی

 

 1. رنگ آبی درباری

رنگ شیک و زیبای آبی درباری یکی دیگر از ترند های امسال بود. با ناخن هایی به رنگ چشمگیر آبی درباری می توان نگاه ها را به سمت ناخن جذب کرد. این رنگ به صورت ساده بر روی ناخن های کوتاه و یا بلند با هر فرمی بکار می رود. از این رنگ در طراحی های مختلف نیز می توان استفاده کرد.

 

آبی درباری - جدیدترین مدل ناخن | نیل آکادمی

 

 1. رنگ سبز

رنگ سبز و مخصوصا سبز تیره از دیگر رنگ های ترند سال ۲۰۲۰ و جدیدترین مدل ناخن می باشد. رنگ سبز در هر طیفی حس آرامش را منتقل می کند و ظاهری بسیار شیک به ناخن می دهد از این رنگ نیز مانند رنگ آبی درباری می توانید به صورت یک رنگ و یا در طراحی ها بر روی ناخن استفاده کنید.

 

رنگ سبز | نیل آکادمی

 

 1. لاک های متالیک

رنگ های متالیک در سال ۲۰۲۰ از محبوبیت بالایی برخوردار بودند. مانند همیشه ملکه ی ناخن کایلی جنر کسی بود که از این رنگ لاک ها استفاده کرد و باعث ترند شدن آنها شد. کروم ها، لاک های کهکشانی و لاک های چشم گربه ای نمونه ای از این رنگ ها می باشند. از این رنگ لاک می توانید در طراحی ناخن نیز استفاده کنید.

 

لاک های متالیک | نیل آکادمی

 

 1. نگین

کاردی بی شخصی بود که باعث ترند شدن این دیزاین ناخن را در سال ۲۰۲۰ شد. جنی بو ناخن کار کاردی بی  برای اولین بار با استفاده از نگین ها در سایزهای مختلف این دیزاین را بر روی ناخن کاردی بی اجرا کرد و با شرکت او در مراسم اهدا جوایز ناخن هایش مورد توجه قرار گرفت. از آن زمان استفاده از نگین در کاشت ناخن مورد توجه قرار گرفت و یکی از ترندهای سال ۲۰۲۰ بود.

 

نگین - جدیدترین مدل ناخن | نیل آکادمی

 

 1. کاشت های گریم

برخلاف سال ۲۰۱۹ که ناخن های ساده و کوتاه مد بود در سال ۲۰۲۰ تمایل به سمت کاشت های گریم بیشتر شد. یکی از جدیدترین مدل ناخن سال ۲۰۲۰ کاشت های گریم با استفاده از پودرهای رنگی، پودرهای اکلیلی، پولک و کاشت های سه بعدی بیشتر شد و بسیار از سلبریتی ها از این نوع کاشت استقبال کردند.

 

 1. قرمز کلاسیک

رنگ قرمز کلاسیک در تمامی فصل ها انتخاب مناسبی برای ناخن می باشد. این رنگ بر روی ناخن کوتاه و بلند زیباست و ظاهری کلاسیک و شیک به دست می دهد. یکی از شیک ترین ترند های سال ۲۰۲۰ این رنگ لاک می باشد.

 

قرمز کلاسیک | نیل آکادمی

 

 1. طرح های ماربل

طرح های ماربل که در کاشت ناخن با استفاده از پودر های کاشت ناخن و در طراحی با استفاده از لاک ژل ایجاد می شود یکی دیگر از ترند های سال ۲۰۲۰ و جدیدترین مدل ناخن است. برای اجرای ماربل می توانید از ترکیب دو یا چند رنگ استفاده کنید. استفاده از ورق طلا و نقره یا لاک ها و پودر های اکلیلی زیبایی کار را دو چندان می کند.

 

طرح های ماربل - مدل جدید ۲۰۲۰ | نیل آکادمی

 

سخن پایانی

موارد بالا جدیدترین مدل ناخن و ترند های سال ۲۰۲۰ بود. اما همانطور که در ابتدای مطلب بیان شد برای انجام هر کدام از موارد بالا باید شرایط مشتری را در نظر بگیرید و کاشت ناخن با توجه به موقعیت کاری و شرایط زندگی فرد انجام شود. برای مثال انجام یک کاشت بلند برای شخصی که کارمند است و در محل کار نیاز به تایپ کردن دارد میتواند کار را برای شخص سخت کرده و احتمال شکستن کاشت را بالا ببرد. از عوامل دیگری که در مشاوره کاشت ناخن باید به آن دقت کنید فرم ناخن مشتری است. در مطلب دیگری به صورت کامل به نکات قابل توجه در مشاوره قبل از انجام کار می پردازیم.